Read Sugautas šešėlis by F. Scott Fitzgerald Free Online


Ebook Sugautas šešėlis by F. Scott Fitzgerald read! Book Title: Sugautas šešėlis
Date of issue: 2015
ISBN: No data
ISBN 13: No data
The author of the book: F. Scott Fitzgerald
Language: English
Format files: PDF
The size of the: 912 KB
Edition: Sofoklis

Read full description of the books Sugautas šešėlis:

Kiekviena į knygą „Sugautas šešėlis“ įtraukta istorija – tarsi akinantis poetiškos rašytojo vaizduotės, dramatiško požiūrio į pasaulį ir neabejotino meistriškumo blyksnis.

Elegantiškasis F. Scottas Fitzgeraldas – vienas iš žymiausių amerikiečių „prarastosios kartos“ rašytojų, garsus ne tik romanais, bet ir apsakymais, gebėjęs geriausiai aprašyti savo kartą. O tai buvo džiazo amžius, kai gyvenimas atrodė lyg begalinis pokylis: naujos muzikos, naujų šokių, naujų madų ir gana laisvo elgesio era.

Literatūros kritikai tvirtina, kad kaip tik apsakymai aiškiausiai atskleidžia F. S. Fitzgeraldo prozos žavesį. Kiekviena į šią knygą įtraukta istorija – tarsi akinantis poetiškos rašytojo vaizduotės, dramatiško požiūrio į pasaulį ir neabejotino meistriškumo blyksnis.

Read Ebooks by F. Scott FitzgeraldRead information about the author

Ebook Sugautas šešėlis read Online! Francis Scott Key Fitzgerald was an American writer of novels and short stories, whose works have been seen as evocative of the Jazz Age, a term he himself allegedly coined. He is regarded as one of the greatest twentieth century writers. Fitzgerald was of the self-styled "Lost Generation," Americans born in the 1890s who came of age during World War I. He finished four novels, left a fifth unfinished, and wrote dozens of short stories that treat themes of youth, despair, and age. He was married to Zelda Fitzgerald.


Ebooks PDF EpubAdd a comment to Sugautas šešėlis
Read EBOOK Sugautas šešėlis by F. Scott Fitzgerald Online free

Download PDF: sugautas-elis.pdf Sugautas šešėlis PDF