Read Runāt by Laurie Halse Anderson Free Online


Ebook Runāt by Laurie Halse Anderson read! Book Title: Runāt
Date of issue: February 26th 2013
ISBN: No data
ISBN 13: No data
The author of the book: Laurie Halse Anderson
Language: English
Format files: PDF
The size of the: 725 KB
Edition: Zvaigzne ABC

Read full description of the books Runāt:

Melinda ir uzsākusi mācības vidusskolā kā Izstumtā – vecie draugi no viņas ir novērsušies, skolasbiedri, kurus meitene pat nepazīst, no viņas izvairās. Visdrošāk ir būt vienai, pašas domās, un nerunāt. Tomēr arī tur nav pietiekami droši. Vasaras beigās ir atgadījies kas tāds, ko Melinda vēlas aizmirst un par ko cenšas nedomāt. Kas ir šis notikums, kas tik ļoti mainījis Melindas dzīvi, un vai viņa spēs sevi pārvarēt un kādam to izstāstīt?

Neparasts un daudzkārt godalgots rakstnieces Lorijas Holsas Andersones pirmais romāns par meiteni, kura labāk izvēlas klusēt nekā paust patiesību. "Runāt" ir izpelnījies dzīvu interesi lasītāju un pedagogu vidū. 2004. gadā pēc romāna motīviem uzņemta filma ar tādu pašu nosaukumu. Galvenajā lomā - "Krēslas" zvaigzne Kristena Stjuarte.

Par autori
Lorija Holsa Andersone ir plaši pazīstama un augstu novērtēta autore, kurai iznākušas sešas ilustrētas grāmatas, seši romāni un divpadsmit romānu cikls pusaudžiem. Vislielāko atpazīstamību viņai atnesis romāns "Runāt" (Speak) – viens no nozīmīgākajiem romāniem par jauniešu dzīvi, kāds izdots pēdējo gadu laikā. Rakstniece dzīvo Ņujorkas štata ziemeļos kopā ar ģimeni.

Read Ebooks by Laurie Halse AndersonRead information about the author

Ebook Runāt read Online!
Ask box is open, my friends! What do you want to know?

UPDATE!

The final book in my thrilling historical trilogy about the American Revolution, ASHES, will be published October 4, 2016!


I recently answered all kinds of great questions over at Reddit. Check it out for loads about my writing process and my books:https://www.reddit.com/r/books/commen...

For bio stuff: Laurie Halse Anderson is the New York Times-bestselling author who writes for kids of all ages. Known for tackling tough subjects with humor and sensitivity, her work has earned numerous ALA and state awards. Two of her books, Speak and Chains, were National Book Award finalists.

Mother of four and wife of one, Laurie lives outside Philadelphia. You can follow her adventures on Twitter, http://twitter.com/halseanderson and on her tumblr http://lauriehalseanderson.tumblr.com/

Check out Laurie's website, http://madwomanintheforest.com/ .


Ebooks PDF EpubAdd a comment to Runāt
Read EBOOK Runāt by Laurie Halse Anderson Online free

Download PDF: runt.pdf Runāt PDF