Read Bohyně by Josephine Angelini Free Online


Ebook Bohyně by Josephine Angelini read! Book Title: Bohyně
Date of issue: April 14th 2015
ISBN: No data
ISBN 13: No data
The author of the book: Josephine Angelini
Language: English
Format files: PDF
The size of the: 2.95 MB
Edition: CooBoo

Read full description of the books Bohyně:

Helen omylem otevřela brány antickým bohům, kteří byli dlouhá tisíciletí věznění na Olympu, a nyní se snaží najít způsob, jak je znovu uvěznit. Jinak riskuje válku a obrovský chaos.
Helen už ale naštěstí není pouhým Následníkem. Získala nepředstavitelnou sílu, a tak se může pokusit čelit Diovi a jeho skupině bohů. Čím silnější ale je, tím větší strach z ní mají její přátelé, kteří nevědí, jestli se jí bát, nebo ji uctívat. Orákulum věští, že někde mezi nimi se ukrývá děsivý Tyran… a podle proroctví se zdá, že jde o Oriona.
A k tomu všemu se Helen stále nerozhodla, jestli chce být s Lucasem, nebo Orionem. Válka se rychle blíží a Helen bude muset udělat děsivé rozhodnutí, aby změnila osud, který byl napsaný ve hvězdách. Zvládne Helen svou sílu a dokáže se postavit bohům? Zvítězí láska nad předepsaným osudem?

Read Ebooks by Josephine AngeliniRead information about the author

Ebook Bohyně read Online! Josephine Angelini is a Massachusetts native and the youngest of eight siblings. She graduated from New York University's Tisch School of the Arts in theater, with a focus on the classics. She now lives in Los Angeles with her husband and daughter.


Ebooks PDF EpubAdd a comment to Bohyně
Read EBOOK Bohyně by Josephine Angelini Online free

Download PDF: bohyn.pdf Bohyně PDF