Read Lihtne by Tammara Webber Free Online


Ebook Lihtne by Tammara Webber read! Book Title: Lihtne
Date of issue: 2015
ISBN: No data
ISBN 13: No data
The author of the book: Tammara Webber
Language: English
Format files: PDF
The size of the: 21.90 MB
Edition: Pegasus

Read full description of the books Lihtne:

Hingasin sügavalt sisse ja hästi aeglaselt välja, enne kui ringi pöörasin. Seal seisis Lucas. Tema pilk oli läbitungiv, ei löönud hetkekski kõhklema ja mu süda hakkas ta vaikselt uuriva pilgu all vasardama.
Ma ei mäletanud, millal ma viimati tundsin nii ürgset ja puhast iha. Ta ei tundnud seda noormeest, kellest sai tema päästja.
Ta polnud teda kunagi tähele pannud, ja nüüd oli ta kõikjal. Nende vastastikune tõmme oli võimas tunne. Ometi ähvardas minevik, millest ülesaamiseks oli poiss nii palju vaeva näinud, ja tulevik, millele tüdrukul olid nii suured lootused, neid teineteisest lahti rebida. Ainult koos suudavad nad vastu panna piinadele ja süütundele, seista silmitsi tõega – ning avastada armastuse ootamatu vägi.

„Lihtne” on lugu tüdruku heitlustest selle nimel, et leida taas kaotatud usaldus, avastada endas sisemine jõud ründajale vastu astuda ning tunnistada rahulolu, mida pakub saladusliku poisi embus.

Read Ebooks by Tammara WebberRead information about the author

Ebook Lihtne read Online! Author of the CONTOURS OF THE HEART series and the BETWEEN THE LINES series.

I'm a hopeful romantic who adores novels with happy endings, because there are enough sad endings in real life. Before writing full-time, I was an undergraduate academic advisor, economics tutor, planetarium office manager, radiology call center rep, and the palest person to ever work at a tanning salon. I married my high school sweetheart, and I'm Mom to three adult kids and four very immature cats.

Please check my blog for book updates. If you have questions, I have an FAQ tab there, with a public email address listed for anything not covered. :)


Ebooks PDF EpubAdd a comment to Lihtne
Read EBOOK Lihtne by Tammara Webber Online free

Download PDF: lihtne.pdf Lihtne PDF