Read Lanetli Topraklar by Scott B. Smith Free Online


Ebook Lanetli Topraklar by Scott B. Smith read! Book Title: Lanetli Topraklar
Date of issue: 2007
ISBN: No data
ISBN 13: No data
The author of the book: Scott B. Smith
Language: English
Format files: PDF
The size of the: 24.53 MB
Edition: İthaki Yayınları

Read full description of the books Lanetli Topraklar:

Dört Amerikalı genç; Jeff, Amy, Eric ve Stacy tatillerini geçirmek üzere Meksika'ya giderler. Orada tanıştıkları Mathias ve üç Yunanlıyla arkadaş olurlar. Mathias'ın erkek kardeşi Henrich, Maya harabelerini araştırmaya gelmiş bir kızla tanışıp, onun peşinden gitmiş ve ortadan kaybolmuştur. Mathias tatil arkadaşlarından, kardeşini bulma konusunda yardım ister. Ellerinde, harabelere giden yolu tarif eden basit bir kroki vardır sadece. Yabancısı oldukları bu topraklarda Maya harabelerine ulaşmak ve Henrich'i bulmak için yola koyulurlar.

Bu yolculuğu, tembellik yaparak geçirdikleri tatillerini renklendirecek, günübirlik bir macera olarak görmektedirler. Ancak yanıldıklarını yolculuklarının ilerleyen saatlerinde anlamaya başlarlar. Meksika'nın yabani topraklarında onları, hayalerinden bile uzak tutmak isteyecekleri bir dehşet beklemektedir. Yaşadıkları sıradan hayatlar geride kalmıştır, artık onlar için hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.

"Lanetli Topraklar, korkunun çığlık atan bir fotoğrafı adeta. Bu kitapta, mola yok, size soluk aldıracak bölüm araları yok. Smith, sinirleri ayakta tutan korku tuzaklarını ve gerilimi kurarken, o çıplak doğallığın altında bir edebiyat kaygısı da yatıyor... Umarım yeni romanı için bizi çok bekletmez."

-Stephen King

Read Ebooks by Scott B. SmithRead information about the author

Ebook Lanetli Topraklar read Online! Scott Bechtel Smith is an American author and screenwriter. He has published two suspense novels, A Simple Plan and The Ruins, and adapted them for the screen.

Librarian Note: There is more than one author in the GoodReads database with this name. See this thread for more information.

(from wikipedia)


Ebooks PDF EpubAdd a comment to Lanetli Topraklar
Read EBOOK Lanetli Topraklar by Scott B. Smith Online free

Download PDF: lanetli-topraklar.pdf Lanetli Topraklar PDF