Read Mart Menekşeleri by Sarah Jio Free Online


Ebook Mart Menekşeleri by Sarah Jio read! Book Title: Mart Menekşeleri
Date of issue: 2012
ISBN: No data
ISBN 13: No data
The author of the book: Sarah Jio
Language: English
Format files: PDF
The size of the: 1.84 MB
Edition: Arkadya Yayınları

Read full description of the books Mart Menekşeleri:

Bir kadının yüreği sırlarla dolu bir denizdir...

Gerçek aşkı yaşadığına inanan ünlü yazar Emily Wilson, kocasının başka bir kadını ona tercih ettiğini öğrenince, hayal kırıklığına uğrar. Tüm bu olanlara rağmen yine de tek bir damla gözyaşı dökmez.

Büyük yengesi Bee, Mart ayını Bainbridge Adasında geçirmesi için onu davet eder. Emily ruhunda açılan yaraların iyileşmesi umuduyla, bu teklifi kabul eder.

Adanın mistik havasıyla huzuru yakalamaya çalışan Emily, 1943 yılında yazılmış kırmızı kadife kaplı bir günlük bulur. Bu günlük onu geçmişin tozlu sayfalarına hapsolan gerçek bir aşk hikâyesine ve altmış yıllık bir aile sırrına götürecektir...

Umudun, hüznün ve pişmanlığın bir arada işlendiği büyüleyici bir roman… İlk kitabı Mart Menekşeleri ile Library Journal En İyi Kitap Ödülüne layık görülen Sarah Jio, insan kalbinin, ne kadar hatalı olursa olsun sevdiklerimizi her zaman affedeceğini eşsiz bir dille anlatıyor.

"Aşk, tarih ve gizem… Daha ne olsun? Mart Menekşeleri, geçmişimizin er ya da geç sürprizlerle karşımıza çıkacağını hatırlatan muhteşem bir roman."
Jodi Picoult

"Tarih, gizem ve aşkın mükemmel bir karışımı… Bu romanı elinizden düşüremeyeceksiniz."
Library Journal

Read Ebooks by Sarah JioRead information about the author

Ebook Mart Menekşeleri read Online! Sarah Jio is the New York Times bestselling author of THE VIOLETS OF MARCH, THE BUNGALOW, BLACKBERRY WINTER, THE LAST CAMELLIA, MORNING GLORY, GOODNIGHT JUNE, THE LOOK OF LOVE--all from Penguin (Plume), and ALWAYS, forthcoming on February 7, 2017 from Random House (Ballantine). Sarah is also a journalist who has contributed to The New York Times, Glamour, O, The Oprah Magazine, Glamour, SELF, Real Simple, Fitness, Marie Claire, and many others. She has appeared as a commentator on NPR’s Morning Edition. Her novels are translated into more than 25 languages. Sarah lives in Seattle with her three young boys.


Ebooks PDF EpubAdd a comment to Mart Menekşeleri
Read EBOOK Mart Menekşeleri by Sarah Jio Online free

Download PDF: mart-menekeleri.pdf Mart Menekşeleri PDF