Read Sessizlik by Becca Fitzpatrick Free Online


Ebook Sessizlik by Becca Fitzpatrick read! Book Title: Sessizlik
Date of issue: October 16th 2011
ISBN: No data
ISBN 13: No data
The author of the book: Becca Fitzpatrick
Language: English
Format files: PDF
The size of the: 382 KB
Edition: Pegasus Yayıncılık

Read full description of the books Sessizlik:

Geride sadece sessizlik kaldığında gerçek duyulabilir mi?

Patch ve Nora arasındaki çığlık, yerini sessizliğe bırakmıştır. Patch'in karanlık geçmişindeki sırların üstesinden gelmiş… birbirinden tamamen farklı iki dünya arasında bir köprü kurmuş… ihanet, sadakat ve güven duyguları zorlu sınavlardan geçmiştir. Ve bütün bunlar, cennet ve dünya arasındaki sınırları aşan bir aşk uğruna göze alınmıştır. Birbirlerine duydukları sarsılmaz güven haricinde hiçbir şeye sahip olmayan Patch ve Nora, uğruna çaba harcadıkları her şeyi ve aşklarını paramparça edebilecek bir güce karşı umutsuz bir savaşa başlarlar...

"Becca Fitzpatrick'in kaleme aldığı aşk büyüleyici."
The Book Cellar

"Becca Fitzpatrick harika karakterler yaratmada eşsiz bir yeteneğe sahip. Nora ve Patch'in arasındaki çekim, insanın kalbini yerinden oynatıyor!"
Strph Su Reads

"Unutulmaz karakterler, harika diyaloglar, etkileyici bir espri anlayışı ve karanlık olduğu kadar merak uyandıran bir olay örgüsü. hush, hush serisi, okuyucuyu kendinden geçiriyor."
Reviewer X

Read Ebooks by Becca FitzpatrickRead information about the author

Ebook Sessizlik read Online! Becca Fitzpatrick grew up reading Nancy Drew and Trixie Belden with a flashlight under the covers. She graduated college with a degree in health, which she promptly abandoned for storytelling. When not writing, she's most likely prowling sale racks for reject shoes, running, or watching crime dramas on TV. She is the author of the bestselling HUSH, HUSH Saga. Her new book BLACK ICE arrives in bookstores everywhere October 7, 2014.


Ebooks PDF EpubAdd a comment to Sessizlik
Read EBOOK Sessizlik by Becca Fitzpatrick Online free

Download PDF: sessizlik.pdf Sessizlik PDF