Read Cam Kılıç by Victoria Aveyard Free Online


Ebook Cam Kılıç by Victoria Aveyard read! Book Title: Cam Kılıç
Date of issue: November 22nd 2016
ISBN: No data
ISBN 13: No data
The author of the book: Victoria Aveyard
Language: English
Format files: PDF
The size of the: 890 KB
Edition: Pegasus Yayınları

Read full description of the books Cam Kılıç:

Ben bir kılıcım; şimşekten ve ateşten doğdum. Kalbimin kırılmasından korkmuyorum. Acıdan korkmuyorum. Sadece boşluğa uyanmaktan korkuyorum. Yalnız bir fırtınada tek bir şimşek olmaktan. Ben bir kılıçsam, camdan yapılmışım ve çatlamaya başladığımı hissediyorum. Mare Barrow sadece farklı olduğunu biliyor. Mare'nin kanı, Poyraz'daki sıradan her insanınki gibi kırmızıdır ancak Gümüş yeteneği, yani şimşekleri kontrol etme gücü nedeniyle saray onu gizlemiş ve himayesine almak istediği bir silaha dönüştürmüştür. Genç kız, tahtı ele geçirmek için ona ihanet eden arkadaşı Prens Maven'dan kaçmayı başardığında ise şaşırtıcı bir gerçeği keşfeder: Kendisi gibi farklı olan başkaları da vardır. İntikam arzusuyla dolu ve artık taç giymiş bir kral olan Maven peşindeyken, Mare yeni bir göreve atılır: Kendisi gibi yetenekleri olan Kızıl-Gümüş insanları toplayıp bir ordu kuracaktır. Yükselen bir şafak kadar kızıl, gümüş bir mermiden daha hızlı; zalim yöneticileri devirebilecek kadar güçlü bir ordu. Ancak iktidar tehlikeli bir oyundur ve Mare bedelini artık bilmektedir.

Read Ebooks by Victoria AveyardRead information about the author

Ebook Cam Kılıç read Online! I'm a screenwriter/YA author who likes books and lists. This site is the nexus of my universe.

My book RED QUEEN will be published Winter 2015 from HarperTeen at HarperCollins. I'm repped by the incomparable Suzie Townsend at New Leaf Literary & Media, Inc.

The genres I'm into include YA, Fantasy, Historical, Adventure, Apocalyptic - if people are dying, I'm buying.


Ebooks PDF EpubAdd a comment to Cam Kılıç
Read EBOOK Cam Kılıç by Victoria Aveyard Online free

Download PDF: cam-kl.pdf Cam Kılıç PDF