Read İlerlemenin Kısa Tarihi by Ronald Wright Free Online


Ebook İlerlemenin Kısa Tarihi by Ronald Wright read! Book Title: İlerlemenin Kısa Tarihi
Date of issue: 2007
ISBN: No data
ISBN 13: No data
The author of the book: Ronald Wright
Language: English
Format files: PDF
The size of the: 7.14 MB
Edition: Versus

Read full description of the books İlerlemenin Kısa Tarihi:

Ronald Wright yirmiden fazla dile çevrilen çoksatar kitabı İlerlemenin Kısa Tarihi'nde bizi Sümerler, Mayalar, Mezopotamya, Roma, Mısır, Çin gibi kadim uygarlıklarda kapsayıcı bir geziye çıkarıyor. Bu kısa ama görkemli gezide uygarlık dediğimiz dikkat çekici deneyin aslında ne kadar kırılgan olduğu konusunda bizi uyarıyor. Antropoloji ve arkeolojinin bulgularını düşünceyle örerek geçmiş uygarlıkların yükselişi ve çöküşünün bizim medeniyetimiz hakkında neler öngördüğünü söylüyor.

İlerlemenin Kısa Tarihi en son olarak Martin Scorsese'nin yapımcılığında Stephen Hawking gibi bilim adamlarını ve Margaret Atwood gibi yazarları biraraya getiren "Surviving Progress" isimli belgesele esin kaynağı oldu ve birçok ödül aldı.

Read Ebooks by Ronald WrightRead information about the author

Ebook İlerlemenin Kısa Tarihi read Online! Ronald Wright is a Canadian author who has written books of travel, history and fiction. His nonfiction includes the bestseller Stolen Continents, winner of the Gordon Montador Award and chosen as a book of the year by the Independent and the Sunday Times. His first novel, A Scientific Romance, won the 1997 David Higham Prize for Fiction and was chosen a book of the year by the Globe and Mail, the Sunday Times, and the New York Times.
Ebooks PDF EpubAdd a comment to İlerlemenin Kısa Tarihi
Read EBOOK İlerlemenin Kısa Tarihi by Ronald Wright Online free

Download PDF: lerlemenin-ksa-tarihi.pdf İlerlemenin Kısa Tarihi PDF