Read Tajná láska by Lisa Kleypas Free Online


Ebook Tajná láska by Lisa Kleypas read! Book Title: Tajná láska
Date of issue: 2010
ISBN: No data
ISBN 13: No data
The author of the book: Lisa Kleypas
Language: English
Format files: PDF
The size of the: 862 KB
Edition: Domino

Read full description of the books Tajná láska:

Lady Aline Marsdenová měla jako dcerka ze šlechtické rodiny jediný úkol: uzavřít výhodný sňatek s mužem z nejvyšší společenské vrstvy. Navzdory urozenému původu však dala svou nevinnost otcovu podkonímu Johnu McKennovi. Takovýto románek je ovšem v očích tradiční šlechty něčím zcela neprominutelným. Mladí milenci jsou vystaveni mocnému hněvu pana Marsdena, který hodlá opovážlivci ze stájí zničit život. Ve snaze zmírnit otcův vztek Aline předstírá, že z její strany šlo jen o chvilkové poblouznění, nikoliv o skutečný cit. Její šaráda slaví úspěch – John je pouze vykázán z panství.

O několik let později se někdejší sluha vrací z Ameriky jako zámožný muž. Je ještě přitažlivější než dřív a má ďábelský plán: pomstít se ženě, která roztříštila jeho sen o čisté lásce. Neví, že Aline to udělala pro jeho dobro…, a především netuší, že i po tak dlouhé době to mezi nimi bude jiskřit jako tenkrát… John tak stojí před nesnadným rozhodnutím – má uskutečnit svůj pomstychtivý záměr, nebo riskovat celý svůj nový život pro svou první a jedinou lásku?

volně předchází příběhům Čekanek

Read Ebooks by Lisa KleypasRead information about the author

Ebook Tajná láska read Online! LISA KLEYPAS is the RITA award-winning author of 21 novels. Her books are published in fourteen languages and are bestsellers all over the world. She lives in Washington State with her husband and two children.Ebooks PDF EpubAdd a comment to Tajná láska
Read EBOOK Tajná láska by Lisa Kleypas Online free

Download PDF: tajn-lska.pdf Tajná láska PDF