Read Per geras, kad butu tikras by Kristan Higgins Free Online


Ebook Per geras, kad butu tikras by Kristan Higgins read! Book Title: Per geras, kad butu tikras
Date of issue: April 21st 2013
ISBN: No data
ISBN 13: No data
The author of the book: Kristan Higgins
Language: English
Format files: PDF
The size of the: 934 KB
Edition: Svajoniu knygos

Read full description of the books Per geras, kad butu tikras:

Kai buvęs Greisės Emerson sužadėtinis pradeda susitikinėti su jos jaunesniąja sese, Greisei tenka griebtis ypatingų priemonių. Kad visi liautųsi sukę galvą dėl jos širdies reikalų, ji pareiškia užmezgusi romaną su kai kuo… Jis – nuostabus. Jis – žavus. Jis – jos vaizduotės vaisius.
Aišku, šis tobulas vyras nė trupučio nepanašus į jos naująjį kaimyną Kalahaną Ošiją, turintį ne itin gražią praeitį. Na, nebent tik iš išvaizdos. Ir toks pat karštas. Toks pat aštrialiežuvis. Toks pat galvotas ir geraširdis. Pala, pala. Ne. Kalahanas Ošija tikrai ne jos svajonių vyras!


Kai jūsų širdis pasiilgs šypsenos, kai magės patikėti, kad vėl galite įsimylėti, arba tiesiog panorėsite perskaityti puikią knygą, čiupkite šį K. Higgins romaną. Tikrai neapsiriksite.
Skaitytojos rekomendacija, iš asmeninio tinklaraščio

Ir linksmas, ir širdį gniaužiantis romanas. Nors K. Higgins vis geraširdiškai pokštauja, galiausiai nuo jausmų pilnatvės mums maloniai užima gerklę.
Publishers Weekly

Moterims skirtos grožinės literatūros aistruolės nė nepastebės, kaip perskaitys šį sąmojingą ir jausmingą romaną. Labai jį rekomenduojame.
Library Journal

K. Higgins pasižymi išties savita, įtaigia ir šmaikščia rašymo maniera. Šis pasakojimas apie meilę tai pakylėja į nemeluotas džiaugsmo viršukalnes, tai nubloškia į sielvarto bedugnes.
RT Book Reviews

K. Higgins – talentinga rašytoja ir jūs tikrai panorėsite perskaityti viską, ką ji sukurs.
Chicklit Romance Writers


Kristan Higgins
(Kristan Higins)

USA Today ir New York Times bestselerių autorė.
2008 ir 2010 m. pelnė prestižinį Romance Writers of America asociacijos apdovanojimą RITA. Pastarąjį kartą – už romaną „Per geras, kad būtų tikras“.

Mėgstamiausia autorės knyga – Margaret Mitchell romanas „Vėjo nublokšti“. Jį Kristan skaitė 14 kartų, 12 iš jų – iš eilės.

Read Ebooks by Kristan HigginsRead information about the author

Ebook Per geras, kad butu tikras read Online! Kristan Higgins is the New York Times and internationally bestselling author of more than a dozen novels. Her books have been honored with dozens of awards and accolades, including starred reviews from Publishers Weekly, Kirkus, Library Journal, the New York Journal of Books and Romantic Times.


Ebooks PDF EpubAdd a comment to Per geras, kad butu tikras
Read EBOOK Per geras, kad butu tikras by Kristan Higgins Online free

Download PDF: per-geras-kad-butu-tikras.pdf Per geras, kad butu tikras PDF