Read Hlas měsíčního svitu by C.C. Hunter Free Online


Ebook Hlas měsíčního svitu by C.C. Hunter read! Book Title: Hlas měsíčního svitu
Date of issue: April 17th 2013
ISBN: No data
ISBN 13: No data
The author of the book: C.C. Hunter
Language: English
Format files: PDF
The size of the: 3.80 MB
Edition: Baronet

Read full description of the books Hlas měsíčního svitu:

…kempu plného upírů, vlkodlaků, víl a čarodějek, kde se Kylie Galenová snažila zjistit, kým je. Teď už konečně zná pravdu! Stejně ale zbývá spousta otázek, které se jí honí hlavou. Nemá ponětí, jak se svým dědictvím naložit, jak využít své zvláštní schopnosti. Stále ještě váhá, komu dát své srdce. Derekovi, který jí konečně vyznal svou lásku? Nebo Lucasovi, který je však – jak se zdá – víc oddaný svým přátelům než jí?

Navíc Kylii ohrožují temné síly, které usilují o její život. Zjevuje se jí další duch, jenž u ní hledá pomoc. Tentokrát je to ale duch člověka, kterého Kylie dobře zná a který… není mrtvý! Umí snad Kylie mluvit s dušemi lidí a zachránit je před smrtí? Ze zkušenosti moc dobře ví, že to nebude mít jednoduché.

Kylie se musí brzy rozhodnout: zůstane se svými přáteli v kempu Údolí stínů? Nebo bude muset odejít a svěřit se do rukou osudu?

Read Ebooks by C.C. HunterRead information about the author

Ebook Hlas měsíčního svitu read Online! C.C. Hunter grew up in Alabama, where she caught lightning bugs, ran barefoot, and regularly rescued potential princes, in the form of Alabama bullfrogs, from her brothers. Today, she's still fascinated with lightning bugs, mostly wears shoes, but has turned her focus to rescuing mammals. She now lives in Texas with her four rescued cats, one dog, and a prince of a husband, who for the record, is so not a frog. When she's not writing, she's reading, spending time with her family, or is shooting things-with a camera, not a gun.

C.C. Hunter is a pseudonym. Her real name is Christie Craig and she also writes humorous romantic suspense romance novels for Grand Central. www.christie-craig.com

C.C. would love to hear from you. Because of deadlines, it may take her a day or so to get back with you, but she will reply. cc@cchunterbooks.com


Ebooks PDF EpubAdd a comment to Hlas měsíčního svitu
Read EBOOK Hlas měsíčního svitu by C.C. Hunter Online free

Download PDF: hlas-msnho-svitu.pdf Hlas měsíčního svitu PDF