Read Benim de Söyleyeceklerim Var! by Umut Sarıkaya Free Online


Ebook Benim de Söyleyeceklerim Var! by Umut Sarıkaya read! Book Title: Benim de Söyleyeceklerim Var!
Date of issue: October 2005
ISBN: 9752933882
ISBN 13: 9786054173105
The author of the book: Umut Sarıkaya
Language: English
Format files: PDF
The size of the: 18.42 MB
Edition: Doğan Kitap

Read full description of the books Benim de Söyleyeceklerim Var!:

Umut Sarıkaya, çizerliğiyle olduğu kadar yazarlığıyla da anlatıyor kendini. Öykü ya da anı, ne derseniz deyin, bu kitaptaki metinler genç ve sıcak. "Benim de Söyleyeceklerim Var!" yazarın dergideki ve evdeki hayatından ya da çizer arkadaşları Ersin Karabulut, Metin Üstündağ, Bahadır Baruter arasında geçen olaylardan kesitler sunuyor okuyucuya. Sıradan ve bir o kadar da komik olan hikâyeler bunlar. Hayatın alışılagelmiş ayrıntıları, günlük diyalogları Sarıkaya’nın kaleminde başka bir anlam ve şekil kazanıyor. Espriler birbirini kovalıyor, kahkahalar yüksek sesle atılıyor. İçten ve doğal bir dil kitabın tamamına hâkim oluyor. "Benim de Söyleyeceklerim Var!" günümüz yaşantısının bir uzantısı sanki. Monotonluktan uzak bir uzantı… Eğlenceli, neşeli ve farklı… Gelin onların hayatına katılalım, renklerin tadını çıkaralım!..

Read Ebooks by Umut SarıkayaRead information about the author

Ebook Benim de Söyleyeceklerim Var! read Online! 1996 yılında İTÜ Gemi İnşaatı ve Deniz Bilimleri Fakültesine girdi. İlk amatör karikatürleri Leman dergisinde yayınlandı. 2002'den sonra Kemik dergisinde çeşitli köşeler hazırladı. Hemen sonrasında Penguen dergisinde çizdiği İşimdeyim Gücümdeyim isimli karikatür köşesi ve Benim de Söyleyeceklerim Var başlıklı yazılarıyla ismini duyurdu ve popüler oldu. 2007'de bir grup arkadaşıyla birlikte Penguen'den ayrılarak Uykusuz dergisinin kurucularından oldu.

İşimdeyim Gücümdeyim köşesindeki karikatürlerde çocukluğa dair mahalle hayatı ve sokak muhabbetlerini konu aldı. Benim de Söyleyeceklerim Var isimli yazı köşesinde ise aynı konuları ve dünya görüşünü daha edebi bir dille anlatmaktadır.


Ebooks PDF EpubAdd a comment to Benim de Söyleyeceklerim Var!
Read EBOOK Benim de Söyleyeceklerim Var! by Umut Sarıkaya Online free

Download PDF: benim-de-syleyeceklerim-var.pdf Benim de Söyleyeceklerim Var! PDF