Read Léto ve městě by Candace Bushnell Free Online


Ebook Léto ve městě by Candace Bushnell read! Book Title: Léto ve městě
Date of issue: October 19th 2011
ISBN: No data
ISBN 13: No data
The author of the book: Candace Bushnell
Language: English
Format files: PDF
The size of the: 723 KB
Edition: BB art

Read full description of the books Léto ve městě:

Druhý díl Deníků Carrie B. nás spolu s dospívající hlavní hrdinkou Carrie Bradshawovou poprvé zavede do New York City. Sledujeme, jak se Carrie mění z venkovského „vrabčáka“ – jak ji překřtí Samantha Jonesová – v osobnost, jíž chtěla odjakživa být, a v rafinovanou mladou ženu, která se naučí proplouvat záludnými peřejemi velkoměsta a využívat módu k vyjádření své vlastní identity.
V létě je New York obzvlášť kouzelný a Carrie si jej okamžitě zamiluje se vším všudy – včetně potrhlých postaviček ze sousedství, krámků s výběrovým retro oblečením, bujarých večírků a šarmantního muže, který ji uchvátí. Ale především konečně navštěvuje skutečný kurz tvůrčího psaní a zdolává první překážky na cestě ke svému vysněnému povolání.
Postupně však zjišťuje, že je stále těžší skloubit svou minulost s budoucností, a uvědomuje si, že vydobýt si v New Yorku uznání a získat úspěch je nesrovnatelně těžší, než si kdy představovala.

Read Ebooks by Candace BushnellRead information about the author

Ebook Léto ve městě read Online! Candace Bushnell is the critically acclaimed, international best-selling author of Killing Monica, Sex and the City, Summer and the City, The Carrie Diaries, One Fifth Avenue, Lipstick Jungle, Trading Up, and Four Blondes. Sex and the City, published in 1996, was the basis for the HBO hit series and two subsequent blockbuster movies. Lipstick Jungle became a popular television series on NBC, as did The Carrie Diaries on the CW.


Ebooks PDF EpubAdd a comment to Léto ve městě
Read EBOOK Léto ve městě by Candace Bushnell Online free

Download PDF: lto-ve-mst.pdf Léto ve městě PDF