Read Jamie kodus:Tee oma elu toiduga mõnusaks by Jamie Oliver Free Online


Ebook Jamie kodus:Tee oma elu toiduga mõnusaks by Jamie Oliver read! Book Title: Jamie kodus:Tee oma elu toiduga mõnusaks
Date of issue: 2010
ISBN: 9949453719
ISBN 13: 9789949453719
The author of the book: Jamie Oliver
Language: English
Format files: PDF
The size of the: 863 KB
Edition: Pegasus

Read full description of the books Jamie kodus:Tee oma elu toiduga mõnusaks:

Kodu on seal, kus on süda...

“See raamat on mulle väga südamelähedane. See ei aja mingit jura, vaid räägib sellest, kuidas teha lihtsalt ja maitsvat toitu aasta läbi. Seda kirjutama hakates ei teadnud ma tegelikult ise ka, milliseid retsepte siia panna, aga oli üks asi, mis hakkas mulle kiiresti inspiratsiooni pakkuma – mu köögiviljaaed!
Eelmisel aastal jõudis mulle kohale tõdemus, et alati ei pea minema laia maailma inspiratsiooni otsima – kui tunned end mõnusalt ja avatult, võid seda leida ka kodus. Mulle meeldib veeta aega kodus, oma lapsepõlvekülas, teha aias koostööd oma bossi, Emake Loodusega, ja vaadata kõiki imekauneid köögivilju mullast tärkamas.”

Inglismaa menukaima koka Jamie Oliveri uues raamatus „Jamie kodus“ sisaldab rohkem kui sada uut retsepti, lisaks elementaarse info taimede istutamise kohta ja kasulikke soovitusi, kui lugejal peaks tekkima soov ka ise näppe mulda pista!

Read Ebooks by Jamie OliverRead information about the author

Ebook Jamie kodus:Tee oma elu toiduga mõnusaks read Online! Librarian Note: There is more than one author in the GoodReads database with this name. See this thread for more information.

James Trevor "Jamie" Oliver, sometimes known as The Naked Chef, is an English chef and media personality well known for his growing list of food-focused television shows, his more recent roles in campaigning against the use of processed foods in national schools, and his campaign to change unhealthy diets and poor cooking habits for the better across the United Kingdom.


Ebooks PDF EpubAdd a comment to Jamie kodus:Tee oma elu toiduga mõnusaks
Read EBOOK Jamie kodus:Tee oma elu toiduga mõnusaks by Jamie Oliver Online free

Download PDF: jamie-kodustee-oma-elu-toiduga-mnusaks.pdf Jamie kodus:Tee oma elu toiduga mõnusaks PDF