Read Melna kā ogle by Salla Simukka Free Online


Ebook Melna kā ogle by Salla Simukka read! Book Title: Melna kā ogle
Date of issue: 2015
ISBN: No data
ISBN 13: No data
The author of the book: Salla Simukka
Language: English
Format files: PDF
The size of the: 855 KB
Edition: Zvaigzne ABC

Read full description of the books Melna kā ogle:

Tuvojoties Ziemassvētkiem, Tamperes mākslas skolā top provocējošs iestudējums – Sniegbaltītes tēmas interpretācija, kurā galveno lomu, bez šaubām, spēlē Lumiki Andersone. Lai gan uz skatuves valda tumšas kaislības, Lumiki īstā dzīve beidzot ir patīkami mierīga. Prāgā piedzīvotais sāk aizmirsties, ugunsgrēkā iegūtās brūces ir sadzijušas, un viņai ir jauns draugs – gādīgais un saprotošais skolas biedrs Sampsa.

Tomēr pāris nedēļu pirms svētkiem Lumiki mieru satricina dīvaina vēstule. To ir sūtījis slepens pielūdzējs, kura mīlestība kļuvusi par apsēstību. Viņš dēvē sevi par Ēnu un draud pārvērst pirmizrādi asinspirtī, ja Lumiki nepakļausies viņa prasībām.

Mēģinot noskaidrot, kurš sūtījis biedējošās vēstules, meitene sastopas ar savas pagātnes tumšākajiem noslēpumiem. Vai tiešām viņai reiz bijusi māsa? Un kas ar viņu noticis? Laika vairs nav daudz, drīz jānotiek pirmizrādei, bet Lumiki vēl aizvien nezina, kā uzveikt bīstamo vajātāju. Turklāt viņai nav ne jausmas, kurš tas varētu būt...

Read Ebooks by Salla SimukkaRead information about the author

Ebook Melna kā ogle read Online! EN: Salla Simukka is Finnish writer and translator who lives in Tampere. She has studied Nordic philology, Finnish language, general literature, creative writing and women's studies at the University of Turku.

Besides books, Simukka writes book reviews for the newspapers Helsinkin Sanomat and Hämeen Sanomat.

FI: Salla Simukka on Tampereella asuva suomalainen kirjailija ja suomentaja. Hän on opiskellut Turun yliopistossa pohjoismaista filologiaa, suomen kieltä, yleistä kirjallisuustiedettä, luovaa kirjoittamista ja naistutkimusta.

Kirjojen lisäksi Simukka kirjoittaa kirja-arvosteluja Helsingin Sanomiin ja Hämeen Sanomiin.


Ebooks PDF EpubAdd a comment to Melna kā ogle
Read EBOOK Melna kā ogle by Salla Simukka Online free

Download PDF: melna-k-ogle.pdf Melna kā ogle PDF