Read Küller ve Kor by Sabaa Tahir Free Online


Ebook Küller ve Kor by Sabaa Tahir read! Book Title: Küller ve Kor
Date of issue: 2015
ISBN: 6051730656
ISBN 13: 9786051730653
The author of the book: Sabaa Tahir
Language: English
Format files: PDF
The size of the: 38.86 MB
Edition: Epsilon Yayıncılık

Read full description of the books Küller ve Kor:

İmparatorluk'ta itaatsizlik ölümle cezalandırılır. Kanını ve canını İmparator'a adamayanlar sevdiklerinin öldürülmesi ve kendileri için değerli olan her şeyin yok edilmesi tehlikesiyle karşı karşıyadırlar. Antik Roma'dan ilham alan bu acımasız dünyada, Laia dedesi, ninesi ve ağabeyiyle birlikte İmparatorluk'un fakir arka sokaklarında yaşam mücadelesi vermektedir. Askerlere asla karşı gelmezler, çünkükarşı gelenlerin başına neler geldiğini daha önce görmüşlerdir. Ama Laia'nın ağabeyi ülkesine ihanetten tutuklanınca, Laia bir karar vermek zorunda kalır. Kardeşini kurtarma sözüveren isyankârlar için İmparatorluk'un en büyük askeri okulunda casusluk yaparak hayatını tehlikeye atacaktır. Orada Laia okulun en yetenekli -ve belli etmese de en isteksiz- askeri Elias'la tanışır. Elias'ın tek istediği hizmet vermek için eğitildiği bu zorba yönetimden kaçmaktır. O ve Laia çok geçmeden kaderlerinin birbirine geçtiğini ve seçimlerinin bu toprakların geleceğini sonsuza kadar değiştireceğini fark ederler.

Read Ebooks by Sabaa TahirRead information about the author

Ebook Küller ve Kor read Online! **My apologies if I don't respond to emails or friend requests right away! Come find me on Twitter or Instagram @sabaatahir, or on my web site: www.sabaatahir.com

Sabaa Tahir grew up in California’s Mojave Desert at her family’s 18-room motel. There, she spent her time devouring fantasy novels, raiding her brother’s comic book stash and playing guitar badly. She began writing An Ember in the Ashes while working nights as a newspaper editor. She likes thunderous indie rock, garish socks and all things nerd. Sabaa currently lives in the San Francisco Bay Area with her family.


Ebooks PDF EpubAdd a comment to Küller ve Kor
Read EBOOK Küller ve Kor by Sabaa Tahir Online free

Download PDF: kller-ve-kor.pdf Küller ve Kor PDF