Read Gads Provansā by Peter Mayle Free Online


Ebook Gads Provansā by Peter Mayle read! Book Title: Gads Provansā
Date of issue: 2012
ISBN: No data
ISBN 13: No data
The author of the book: Peter Mayle
Language: English
Format files: PDF
The size of the: 27.72 MB
Edition: Zvaigzne ABC

Read full description of the books Gads Provansā:

Pīters Meils (1939) piecpadsmit gadus strādājis reklāmas jomā un pametis to, lai rakstītu izglītojošas grāmatas. Ar autobiogrāfisko romānu “Gads Provansā” viņš ienesa jaunas vēsmas ceļojumu aprakstu žanrā. Šis viņa darbs kļuva par starptautisku bestselleru – tas tulkots vairāk nekā divdesmit valodās, un tā kopējā tirāža pārsniedz septiņus miljonus eksemplāru. Provansa rakstniekam kļuvusi īpaši mīļa, un viņš to iemūžinājis arī citos darbos, kam piemīt gaišs vieglums, angļu humors, smalka ironija un franču šarms.
Francijas valdība par sadarbību un franču kultūras popularizēšanu Pīteram Meilam piešķīrusi Goda leģiona ordeni.

Pīters Meils un viņa sieva īstenoja to, par ko daudzi mēdz tikai sapņot. Viņi piepildīja savu senloloto sapni pārcelties uz dzīvi ārzemēs. Nedomājot par risku un metot pie malas šaubas, viņi nopirka 200 gadu vecu lauku māju Liberonu kalnos, devās prom no Lielbritānijas un sāka jaunu dzīvi. Gadā, kas sākas ar bezgalīgi garām pusdienām un arī turpmāk iepriecina ar dažādiem kulinārijas brīnumiem, viņi iepazīstas ar Francijas lauku ikdienu, piedzīvo pārsteigumus un bieži vien arī jautrus brīžus. Apgūstot provansiešu valodas īpatnības, pārvarot ieilguša mājas remonta radītās neērtības, gūstot prieku vienkāršajās izpriecās petanka (boules) laukumā, kazu skriešanas sacensībās un daudz kur citur, svešzemnieki iepazīst franču tautas dzīvi, kas viņus pamazām apbur un ievelk savā plūdumā.

Read Ebooks by Peter MayleRead information about the author

Ebook Gads Provansā read Online! Peter Mayle (born June 14, 1939 in Brighton) is a British author famous for his series of books detailing life in Provence, France. He spent fifteen years in advertising before leaving the business in 1975 to write educational books, including a series on sex education for children and young people. In 1989, A Year in Provence was published and became an international bestseller. His books have been translated into more than twenty languages, and he is a contributing writer to magazines and newspapers. Indeed, his seventh book A Year in Provence, chronicles a year in the life of a British expatriate who settled in the village of Ménerbes. His book A Good Year was the basis for the eponymous 2006 film directed by Ridley Scott and starring actor Russell Crowe. Peter Mayle currently lives in Lourmarin, situated in Luberon, in Provence, France.
Ebooks PDF EpubAdd a comment to Gads Provansā
Read EBOOK Gads Provansā by Peter Mayle Online free

Download PDF: gads-provans.pdf Gads Provansā PDF