Read Niečo viac by Patrick Ness Free Online


Ebook Niečo viac by Patrick Ness read! Book Title: Niečo viac
Date of issue: February 2nd 2017
ISBN: No data
ISBN 13: No data
The author of the book: Patrick Ness
Language: English
Format files: PDF
The size of the: 2.56 MB
Edition: Vydavateľstvo SLOVART

Read full description of the books Niečo viac:

Patrick Ness patrí k najtalentovanejším autorom súčasnosti. V románe Niečo viac búra hranice medzi žánrami a otvára tínedžerskú literatúru všetkým vekovým kategóriám.

Chlapec menom Seth zomiera. Život mu vezmú besniace morské vlny. No potom sa prebudí. Nahý, smädný a hladný. Ale živý. Ako je to možné? Spomína si na vlastnú smrť, ako sa mu trieštili kosti, ako si rozlámal lebku o kamenné morské dno. A ako to, že sa prebral? A kde sa vlastne nachádza? Ulice sú mu povedomé, ale všetko je opustené a zničené. Čo sa to deje? A prečo vždy keď zatvorí oči, podľahne spomienkam, ktoré mu pripadajú reálnejšie ako svet okolo. Čo je skutočné? Seth hľadá odpovede a dúfa, že tu nie je sám, že toto predsa len nebude jeho osobné peklo... A čoho sa najviac desí? Že tu je ešte niečo viac...

Read Ebooks by Patrick NessRead information about the author

Ebook Niečo viac read Online! Patrick Ness, an award-winning novelist, has written for England’s Radio 4 and Sunday Telegraph and is a literary critic for The Guardian. He has written many books, including the Chaos Walking Trilogy, The Crash of Hennington, Topics About Which I Know Nothing, and A Monster Calls.

He has won numerous awards, including the Guardian Children’s Fiction Prize, the Booktrust Teenage Prize, and the Costa Children’s Book Award. Born in Virginia, he currently lives in London.


Ebooks PDF EpubAdd a comment to Niečo viac
Read EBOOK Niečo viac by Patrick Ness Online free

Download PDF: nieo-viac.pdf Niečo viac PDF